Akademia Metamorfozy

Specjalizacja: Technik usług fryzjerskich

Kierunek technik usług fryzjerskich jest dla osób kreatywnych, które mają to "COŚ"! W AKADEMII METAMORFOZY poznasz nowoczesne techniki fryzjerstwa. Strzyżenie, modelowanie, farbowanie i upinanie włosów staną się dla Ciebie przyjemnością! Posiądziesz wiedzę i umiejętności praktyczne, które będziesz mogła/mógł wykorzystać w swojej przyszłości. Pozwoli znależdź Ci dobrze płatną, satysfakcjonyjącą pracę na terenie całego kraju jak również poza jego granicami. Poznasz u nas triki stosowane przez swiatowej rangi fryzjerów. W AKADEMII METAMORFOZY zapewnimy Ci szkolenia w profesjonalnych, eksluzywnych studiach urody prowadzonych przez Akademię. AKADEMIA METAMORFOZY zapewni Ci też modeli,praktyki renomowanych salonach, najlepszych wykadowców i pomoże po ukończeniu szkoły znależ pracę. Najlepsi absolwenci naszej szkoły będą mieli możliwość pracy w światowych koncernach kosmetyków fryzjerskich.

Nasza Akademia przygotowuje Cię na oczekiwania rynku, umiejętność zaspokojenia potrzeb klientów, a w tym pomoże nam to, że już u nas od początku uczysz się jak pracować w salonach fryzjerskich i stawiamy nacisk na obsługę klienta.Zajęcia odbywają się w "żywych" gabinetach fryzjerskich a nie w "martwej" sali wykładowej. Jak również ogromnym plusem jest to,że usługi fryzjerskie wykonywane są na żywych modelach.

Kierunek technik usług fryzjerskich przygotowuje Cię do pracy w studiach fryzjerskich bądź do prowadzenia własnej działalności marketingowej i promocyjnej.Uczeń tego kierunku powinien posiadać wiedzę i umiejętność pozwalające na zorganizowaniu i prowadzeniu własnego salonu. Zawód ten wymaga szerokiej wiedzy, odpowiedniego wykształcenia ogólnego i zawodowego.
Technik Usług Fryzjerskich to zawód w którym istotna rolę odgrywa umiejętność komunikowania się z klientami,zmysł artystyczny a także znajomość najnowszych trendów,osiagnięć fryzjerskich i tendencje w zakresie stylistyki.

Zgodnie z życzeniami klientów wykonujemy zabiegi fryzjerskie uzywająz najnowocześniejsze urządzenia, narzędzia, specjalistyczne aparatury i materiały fryzjerskie. Fryzjer dba również o godne wyposażenie stanowiska pracy niezbędne w narzędzia, przybory imateriały, stosuje najnowoczesniejsze triki, aparaty, metody przy pomocy eksluzywnych środków fryzjersko-kosmetycznych jak również korzysta z technik komputerowych.

Praktyki zawodowe trwają 4 tygodnie w III semestrze możesz je odbyć w naszych studiach urody. Szkola trwa 2 lata. Szkoła pracuje na luksusowych, renomowanych firm takich jak: WELLA, LOREAL, ARTEGO, GOLDWELL i inne.